Server DM

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-10-16 20:21:02

MastaAce

Administrator

Zarejestrowany: 2011-10-16
Posty: 2
Punktów :   

Zgłoszenia do TEAM'u

Tutaj wpisujemy swoje zgłoszenia do TEAMU servera. Napisz czym chciałbyś się zajmować, co oferujesz, jakie masz doświadczenie. Zgłoszenia będą rozpatrywane na bieżąco. Zostaną wybrane 3-4 osoby, w śród nich musi się znaleźć 1 programista PAWN. Przepraszam, że to wszytsko tak nieprofesjonalnie wygląda, ale poprostu sam jeszcze nie mam na nic pomysłu i czekam, aż zbierze się ekipa. W grupie zawsze raźniej...

Offline

 

#2 2011-10-16 20:57:27

Podanie na Admina.

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

Witam!

Mógłbym się zająć utrzymywaniem serwera w porządku tzw. adminowaniem. Jestem bardzo doświadczony w te klocki, miałem kilka serwerów znam się trochę na programowaniu PAWN, lecz nie jest to rewelacja. Jeżeli zostaną mi powierzone prawa administratorskie to na pewno utrzymam serwer w porządku no i ściągnę może kilku graczy ze starego serwera, jeżeli się uda. To na tyle ode mnie. Pozdrawiam i mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. ;] Cześć.

 

#3 2011-10-17 18:59:00

KicK3D

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

Witam. Mogę dołączyć do "teamu", znam się dość dobrze na pawn, w karierze programistyczniej napisałem kilka mapek Dm i Drift, lecz nigdy one nie trafiły do sieci, ponieważ cenie swoją pracę i nie daje ich nikomu . Co mogę zaoferować? Odpowiedź jest bardzo prosta. Mogę wam zaoferować własną osobę, no i dużą pomoc w Pawn. Myślę ,że wam się przydam. Kontakt GG: 25836330, pisać nawet gdy niedostępny. Dzięki, cześć.

 

#4 2011-10-17 20:57:59

admin

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

Jutro się z tobą skontaktuję
~admin

 

#5 2011-10-18 17:41:44

Znów ja ;] Zapomniałem GG

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

Witam!

Mógłbym się zająć utrzymywaniem serwera w porządku tzw. adminowaniem.  Jestem bardzo doświadczony w te klocki, miałem kilka serwerów znam się trochę na programowaniu PAWN, lecz nie jest to rewelacja. Jeżeli zostaną mi powierzone prawa administratorskie to na pewno utrzymam serwer w porządku no i ściągnę może kilku graczy ze starego serwera, jeżeli się uda.  To na tyle ode mnie. Pozdrawiam i mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. ;] Cześć.

//Edit: GG: 18380520

Myślę, że się nadam na utrzymywanie serwera w "czystości".

 

#6 2011-10-19 12:05:01

Witaj

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

Witaj

Mam bardzo dobrą propozycje dla ciebie (mam własną świetną mapę DM + forum + domena pl)
Programuje już jakoś 4 lata, nazywam się Dawid mam 19 lat. Jeśli to jest aktualne to
odpisz na maila lub gg: 37577723

 

#7 2011-10-20 19:22:00

filipyoyo

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

rektywuje swoj projekt DM Polski Ziomals Serwer
swego czasu serwer miał dużo graczy srednio z 50 graczy co zapewniało miłą atmosferę bez tłoku
Serwer padł 2 lata temo bo servhost.pl zabralo nam sponsoring
teraz reaktywuje serwer z nową mapką DM na mysql dzieki czemu bedzie można podłączyć ją pod www i wogole
mapka narazie jest w robocie i bedzie można ją testować już niedlugo

poszukuję osób do współpracy przyda się również pomoc finansowa jednak na początek nie chce od nikogo kasy

zamierzam dojść do popularnosci full serwera
mam 6 letni staż w sampie i pawn
swoją zabawę zaczynałem od sampa 0.1b

gg 777310

i nie ma mowy aby jakie kolwiek osoby oprocz ciebie wchodzily do ekipy
nie bede nianczyl zadnych nowicjuszy

 

#8 2011-10-20 19:33:54

filipyoyo cd

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

ciąg dalszy

nie lec na to ze inne serwery mają fora i domeny pl ktore mozna dostac za 0 zeta

ja mam spore doświadczenie na rynku domenowym

mam na oku domenę która do 2012 będzie już marką nowego serwera
ja mam byznes plan na cala drogę ku sukcesowi mojego serwera

nie sugeruj sie bledami w moich postach ponieważ nie chce mi sie pisać na cacy bo szkoda czasu

teraz wszystko zalezy od ciebie to ty też musisz byc spradzony na wiarygodność

 

#9 2011-10-20 19:51:19

KicK3D

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

@up ehh... Nowicjuszy ?. Może i Ci tam co piszą tematy powyżej są nowicjuszami i próbują skusić na domenę PL, lecz nie mów tak o wszystkich, bo widzisz, ja się zgłosiłem dla pomocy... Tak naprawdę do niczego by mi to nie było potrzebne, a co do pawn... Staż mam krótszy , lecz mogę się nazwać programistą, powód? -Napisałem własne dobre wg. mnie i innych mapy , potrafię dużo i uczę się jeszcze więcej, więc decyzja należy do głównego (jak dotąd) Administratora. Przypominam GG: 25836330. Dzięki, cze.

 

#10 2011-10-20 21:30:19

filipyoyo

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

dobra podziekuje

nie lubie zarozumialcow bo mają za duzo do powiedzenia

 

#11 2011-10-21 08:12:42

KicK3D

Gość

Re: Zgłoszenia do TEAM'u

Aha. Wolisz być "Panem" ,bo jak ktoś inny na serwerze by miał coś do powiedzenia to by Cię do kompleksów doprowadził ? <pokerface>... Widzę, że w grupie pracować nie umiesz, więc po co się zgłaszać ?

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.starsofcabal.pun.pl www.pokegra.pun.pl www.tirup2010.pun.pl www.pokemonxgame.pun.pl www.poczujmagie.pun.pl